Weet iig wel dat Jan blij zal zijn als ie af is, hij heeft er zoveel werk aan gehad. Maar hij is dan ook van het type waar je als autoliefhebber van moet houden, hij bleef maar komen met ideeen en oplossingen. Dat dat allemaal enorm veel tijd kost lijkt me duidelijk.
Op een gegeven moment heb ik hem dan ook de vrije hand gegeven, als hij vond dat er iets moest gebeuren dan hoefde hij het niet meer te overleggen, gewoon doen!!
Dat heeft gewoon erg goed uitgepakt, het ligt nu in andermans handen, een ander bedrijf, tot ie weer terug is in Amsterdam (begin volgende week). Heb er ook aan mee geholpen, kleine dingen weliswaar , maar heel leuk om een avond door te werken aan je "eigen" project.
Ben nu natuurlijk erg benieuwd hoe de laatste stap uitpakt, het weer in elkaar zetten van (bijna) de hele auto.(er blijft een kilo of twintig bij Lotus liggen

)
Is het alweer maandag.........
