Pagina 1 van 1
					
				Clubhuis BOSC
				Geplaatst: 17 sep 2006 21:46
				door Rotax
				Ha, ik weet eindelijk waar al die Belgische turbo's staan opgeslagen  

 
			 
			
					
				
				Geplaatst: 17 sep 2006 22:48
				door Robin
				Kan goed zijn maar 1 van die turbo's staat hier toch in de kelder  

 ,
maar stel je nu eens voor dat het echt het clubhuis van de b.o.s.c. zou zijn dat zou toch wel knap zijn dat de belgische club waarvan het forum toch niet echt wilt loslopen een clubhuis zouden hebben. Terwijl de nederlandse club waar het forum laten we eerlijk wezen 'lekker' loopt  

  tot op heden nog geen clubhuis hebben  

 .
ps: misschien is dit nog wel nog zo geen slecht idee zo een clubhuis, wie van de nederlanders offert zijn woonst op  

, het enigste nadeel wat je zou hebben is dat moesten jullie een clubhuis hebben er waarschijnlijk ook veel belgen zouden langskomen. Dus een kleine tip...als je niet te dikwijls een belg over de vloer wilt dan is het best dat het eventuele clubhuis in Flevoland of Groningen of zo komt  

 
			 
			
					
				
				Geplaatst: 18 sep 2006 6:53
				door Raphael
				Helemaal mee eens. wie woont er in groningen ?  
Is nog kwa afstand te doen voor mij, dus ik zit er niet mee  
Opzich ook wel makkelijk trouwens als er voldoende parkeer ruimte voor de deur is.
 
			 
			
					
				
				Geplaatst: 18 sep 2006 7:57
				door Maik
				huh? Het clubhuis is al jaren het stulpje van Jans! Elk weekend is het er weer feest, maar het is er nooit zo druk.... wisten jullie dat niet dan?  

 
			 
			
					
				
				Geplaatst: 18 sep 2006 7:58
				door Maik
				- dubbele post -
			 
			
					
				
				Geplaatst: 18 sep 2006 8:52
				door stevenflappy
				Maik schreef:- dubbele post -
 
 
			 
			
					
				
				Geplaatst: 18 sep 2006 10:54
				door Raphael
				Maik schreef:huh? Het clubhuis is al jaren het stulpje van Jans! Elk weekend is het er weer feest, maar het is er nooit zo druk.... wisten jullie dat niet dan?  

 
Mooi aankomend weekend gaat die biervooruit leeg 
