Pagina 1 van 1

mevr speedstermr2 gespot in Oud-Beijerland

Geplaatst: 06 jan 2009 15:37
door M-speed
je kwam net de rotonde af voor je het viaduct van de snelweg oprij

ik kwam je tegemoet zat in een zwarte vectra te zwaaien maar je zag het niet
logische ook ;)

blijft een apart kleurtje dat geel

gespot

Geplaatst: 06 jan 2009 16:23
door speedstermr2
Ha, ik was het inderdaad de accu is vervangen was daar bij een garage aan de aston martenlaan. Ik ga daar volgende week weer heen m,n remschijven zijn niet goed en de remblokjes die er vorig jaar nieuw op zijn gegaan kan ik afschrijven. Weggegooid geld. De gasklep zit ook niet goed en hij gaat deze verplaatsen hij zit te dicht bij de motor. Dus het nieuwe jaar begint goed met geld uitgeven. :twisted:

Re: gespot

Geplaatst: 06 jan 2009 17:15
door Hendrik-Jan
speedstermr2 schreef:Ha, ik was het inderdaad de accu is vervangen was daar bij een garage aan de aston martenlaan. Ik ga daar volgende week weer heen m,n remschijven zijn niet goed en de remblokjes die er vorig jaar nieuw op zijn gegaan kan ik afschrijven. Weggegooid geld. De gasklep zit ook niet goed en hij gaat deze verplaatsen hij zit te dicht bij de motor. Dus het nieuwe jaar begint goed met geld uitgeven. :twisted:
Waarom ga je niet naar Van Sten (www.vansten.nl)? Is redelijk in de buurt van Ridderkerk en hij heeft veel Speedster ervaring. Zeker mbt de remblokken is er veel keuze.

Geplaatst: 06 jan 2009 21:13
door M-speed
das op het nieuwe industrie terrein
of gewoon bij de opel dealer daar

want moet eerlijk zeggen dat ik niet heel veel vertrouwen heb in die dealer

wil niet zeggen dat ze slecht zijn maar het is zeg maar niet de beste zaak om je speedster te brengen het is namelijk pas een maand of 6 een opel geworden en de monteurs die er werken zijn geen opel monteurs

ik breng hem zelf naar Roosendaal bij de opeldealer is een end weg maar heb hem daar gekocht en ik weet dat ze er daar goed mee omgaan (en een voordeel me maat werkt daar ook )

Geplaatst: 06 jan 2009 21:41
door ohjeetje..
Respect! Met deze temperaturen laat ik de Speedster echt wel thuis staan. Mannen: zijn vrouwen echt het zwakke geslacht? Ik geloof daar niets van.

Overmorgen naar Zwitserland door Duitsland met de GTI. Wordt zeker weer genieten! Alhoewel ik nu al weet dat ik nog een "paar" pk's extra wil. Voor Duitsland dan dus..maar daar kom ik te weinig om ze er ook op te laten zetten.

Groeten,

Nico

garage

Geplaatst: 07 jan 2009 12:15
door speedstermr2
Nee ik was niet bij de Opeldealer maar bij een garage die wel verstand heeft van veel merken. Er komen klanten met gloednieuwe porsche,s en bentley,s omdat de dealers te veel uurloon berekenen. Ik kom daar ook met m,n mr2. :lol: Hij had de accu in 10 minuten verwisseld dus dit was zo voor elkaar.

Geplaatst: 07 jan 2009 17:14
door M-speed
ok nou dan ga ik daar ook eens kijken

misschien dat ze mij daar nog beter helpen :D

Je accu niet laten verwisselen !

Geplaatst: 07 jan 2009 18:41
door damnedt
M-Speed, je accu nog niet laten verwisselen, deze is namelijk nog niet oud en door mij speciaal bij de Opel in Roosendaal besteld toen de 1e accu het had begeven.

Je zal al wel hebben gezien dat de klem waarmee de accu is vastgezet een aangepast/verstelbaar model is van een Lotus en niet de originele welke op de eerste accu zat.

garage

Geplaatst: 07 jan 2009 19:31
door speedstermr2
De zaak heet M.E cars hij rekent 44.50 euro. Zit op de aston martenlaan nr 50

Re: Je accu niet laten verwisselen !

Geplaatst: 07 jan 2009 20:31
door M-speed
damnedt schreef:M-Speed, je accu nog niet laten verwisselen, deze is namelijk nog niet oud en door mij speciaal bij de Opel in Roosendaal besteld toen de 1e accu het had begeven.

Je zal al wel hebben gezien dat de klem waarmee de accu is vastgezet een aangepast/verstelbaar model is van een Lotus en niet de originele welke op de eerste accu zat.
ik ga me accu ook zeker niet vervangen hoor :wink: hij doet het veel te goed

maar als er ooit is iets waar ik zelf even niet uit kom kan ik het eerst even bij hun navragen en kan ik het daarna zelf oplossen