Pagina 1 van 1

De STIG eindelijk ontmaskerd !

Geplaatst: 19 jan 2009 21:00
door Pipo

Geplaatst: 19 jan 2009 21:20
door Piet
Zeker een Belgische krant, als die op de Hollandse lijken dan geloof ik het niet.

Geplaatst: 19 jan 2009 21:24
door Smiley

Geplaatst: 19 jan 2009 21:50
door Dennizz
Ik heb me eigenlijk nooit afgevraagd wie er onder dat pak zat?


Eerlijk gezegd komt de naam me niet echt bekend voor. In de rally sport heb/had je toch ook een collins :oops:

Geplaatst: 19 jan 2009 21:56
door Rallye
Jammer hoor. Net nu ik zo'n 'I am the Stig'-shirtje wilde bestellen.

Weg vermomming.... :roll: ;)

The Stig

Geplaatst: 19 jan 2009 22:13
door Pipo
Ik vrees dat zijn dagen bij Top Gear geteld zijn :cry: Zijn voorganger hebben ze in een auto van een vliegdekschip geschoten van zodra zijn identiteit uit kwam (don't worry, hij leeft nog :wink: ). Er schijnt een clausule in hun contract te zijn opgenomen, dat het eindigt van zodra hun geheime identeit onthuld wordt.

Re: The Stig

Geplaatst: 19 jan 2009 22:20
door Dennizz
Pipo schreef:Ik vrees dat zijn dagen bij Top Gear geteld zijn :cry: Zijn voorganger hebben ze in een auto van een vliegdekschip geschoten van zodra zijn identiteit uit kwam (don't worry, hij leeft nog :wink: ). Er schijnt een clausule in hun contract te zijn opgenomen, dat het eindigt van zodra hun geheime identeit onthuld wordt.
Is het een openlijke sollicitatie? :roll:


Hij heeft zich vanaf 2003 tot heden niet bekend gemaakt/geworden, dat vind ik een hele prestatie opzich!

Geplaatst: 20 jan 2009 7:25
door zoonvanlinne150
Ik hoef het niet te weten.
Laat het gewoon,die mensen die dat gaan uitzoeken....*zucht*

Geplaatst: 20 jan 2009 7:38
door Rikster
Tom Coronel heeft laatst in 'Wheels on 7' het contract wat hem is aangeboden door de BBC en het pak van de Stig wat hem is aangemeten (just in case) laten zien en toen tevens genoemd dat er niet één, maar drie Stiggies zijn... Nu is de identiteit van één van de drie Stig "spelers" bekent, boeiend.

p.s. Tom heeft overigens nooit als Stig opgetreden...

Geplaatst: 20 jan 2009 9:08
door allen
zoonvanlinne150 schreef:Ik hoef het niet te weten.
Laat het gewoon,die mensen die dat gaan uitzoeken....*zucht*
Jij ziet het al voor je. Straks weet je dat Wilbert de sinterklaas, kerstman en tot overmaat van ramp ook de Stig is. :!:

Geplaatst: 20 jan 2009 10:24
door Elise
Het was al veel langer bekend dat Ben Collins meestal "De Stig" was.

Hij is bijvoorbeeld herkend tijdens die BWM diesel race waar topgear aan mee deed.
Bij het onderzoek naar de crash van hamster kwam zijn naam naar boven.

Maar in die Renault F1 over het circuit....dat was toch net ff iemand anders in een witte overal :roll:

Wat helemaal grappig is, is dat Ben Collins ook gewoon onder zijn eigen naam meegewerkt heeft aan TopGear :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=-9AKp35gDco#t=1m55s

Laat de mythe lekker bestaan...... Some say....

Geplaatst: 20 jan 2009 10:30
door Piet
allen schreef: Jij ziet het al voor je. Straks weet je dat Wilbert de sinterklaas, kerstman en tot overmaat van ramp ook de Stig is. :!:
Hoezo, dat is toch ook zo.