Pagina 1 van 1
Beschadiging spatbord
Geplaatst: 26 jan 2009 15:20
door PeterS
Bij het openen van de deur aan de passagierszijde klonk gisteren een harde tik. Vanochtend gebeurde hetzelfde. Nu blijkt dat de deurplaat bij het openen langs het spatbord schuurt en dit gaat ten koste van de lak. Verstellen van het spatbord is mogelijk (aan de achterzijde zit deze met een bout vast), maar dat heeft geen effect. Heeft iemand een suggestie/tip hoe ik dit op kan lossen?
Groet,
Peter

Geplaatst: 26 jan 2009 18:28
door Exmantaa
Spatbord/voorclam zit daar op meerdere plaatsen vast. Er staat hier vast ergens een handleiding hoe precies los te halen.
Scharnier kan je verstellen op het chassis (voor/achter - hoog/laag) en op de deur (binnen/buiten).
Geplaatst: 26 jan 2009 22:22
door Dominique
Heb je aan de andere kant van je deur voldoende ruimte om je deur in z'n geheel een fractie naar de achterzijde te verschuiven? De deur zit met 4 bouten aan het scharnier vast en heeft vrij veel stelruimte. (teken wel even af op de bouten waar ooit je begin punt was

)
Geplaatst: 27 jan 2009 18:38
door PeterS
Bedant voor de tips

! Ik zal komend weekend kijken of ik de deurplaat kan verschuiven.