Pagina 1 van 1

MR2 meets Speedster

Geplaatst: 13 sep 2009 6:52
door PeterS
Vorige week mijn auto even geruild voor een MR2:

http://www.mr2.nl/forum/showthread.php? ... post109224

Zie ook mijn verslag van de meeting: http://www.mx5.weblog.nl

Geplaatst: 13 sep 2009 7:25
door Dennizz
Een leuk verslag!
Mijn neef heeft ook 10 jaar in zo`n mr2 gereden en ik ook wel eens een paar rondjes. Die mr2 kan je denk beter vergelijken met de Opel GT. Alleen zijn de bouwjaren niet gelijk, maar spartaans is de mr2 niet net als de GT.

Ik wilde een sportwagen en de mr2 kwam niet in mijn lijstje.... 0-100 is namelijk geen sport :lol:

Geplaatst: 13 sep 2009 11:47
door Sir_Bongiovi
mn broer heeft (had) net dezelfde MR2, heeft hem vorige week verkocht. Hij moet hem enkel nog naar de keuring voor verkoop.

Mooi bakje voor zn leeftijd

Geplaatst: 14 sep 2009 12:02
door simR
Wel jammer dat een van de forumleden aldaar denk dat de Speedster 'minder beleving' heeft dan de MR2 :shock: Maar zoals hij zelf al zei heeft ie er nog nooit eentje van dichtbij gezien :roll:

Geplaatst: 15 sep 2009 7:25
door allen
Ach, waar je jezelf maar druk om kunt maken. Zoveel mensen, zoveel smaken. Kleine kanttekening. Heb inmiddels in een paar Elises S2 meegereden en pas in die van Ruben zelf mogen rijden. Ik was gek op m'n rode wagentje, maar kwa afwerking is de S2 echt wel een stuk beter. De naden van de koets zijn wat netter en de binnenzijde oogt en voelt beter. Dat begint al met de dorpel waar je overheen moet en het dashboard. De probax stoelen zitten fantastisch en de wagen stuurt toch net even mooier. Iets zwaarder en met meer gevoel. Het motorblokje is vrij stil, maar even tot bijna 9k rpm doorhalen is wel machtig. Ongehoord soepel zoals dat z'n werk doet. Of het de meerprijs waard zou zijn moet iedereen vooral voor zichzelf bepalen, maar de extra knaken zit niet alleen in de naam.

Geplaatst: 15 sep 2009 8:37
door simR
Ach, wakker lig ik er ook niet van hoor