Pagina 1 van 1

Bodytuning

Geplaatst: 09 mei 2005 8:01
door Marcel
Meer mensen dit mailtje gehad:

Good-day . Offer TUNING rolling stock OPEL SPEEDSTER. Minus TUV.Price that construction inclusive paint 3500.-euro. Photon on http://www.pesch.cz/vyroba/stavba_vozu/ ... a_vozu.htm. Construction continuation 6 for weeks.

Pesch
motorsport& tuning
CZ
M.Pešek
http://www.pesch.cz


Afbeelding

De voorbumper heeft wel wat vindt ik, maar de zij-inlaten hadden ze van mij wel iets maar ala turbo mogen maken.

Geplaatst: 09 mei 2005 10:00
door Piet
Ik heb dat mailtje niet gehad.
Op zich ziet het er niet verkeerd uit. Ook handig is dat op de zijkanten nu je bodyguard(s) kan staan, dan hoeft die niet in je passagiersstoel te zitten, kan die daar in ieder geval niet over klagen.

Geplaatst: 09 mei 2005 10:41
door markv
Ik heb het mailtje ook gehad. Moet zeggen dat ik hem erg lelijk vind (auto dan, niet het mailtje). Maargoed, smaken verschillen.

Mark

Geplaatst: 09 mei 2005 11:18
door Maik
Afbeelding




Maar inderdaad... smaken verschillen :wink:

Geplaatst: 09 mei 2005 14:15
door joost
hoe breeder hoe beter!


ik vindt het wel mooi,maar goed 3500,- dan moet je de auto nog laten spuiten etc...

dat is een aardig prijzige tuning, denk niet dat we er zo 1 in NL zullen zien rijden.

dan heb ik liever een turbo speedster


greets :lol:

Geplaatst: 09 mei 2005 15:15
door speedster
Sorry, dan past de Speedster niet meer in de garage. Ik vind het niet lekijk, maar zal het zelf nooit doen.

Geplaatst: 25 mei 2005 14:19
door speedyfan
typisch een geval van photoshopping!

Geplaatst: 25 mei 2005 14:20
door Marcel
haha moet zeggen, is wel apart !!