Pagina 1 van 6

Sneeuw trotseren

Geplaatst: 29 nov 2010 23:18
door Oblivion
De sneeuw is weer in het land en ik zal het geweten hebben. Voor het eerst heb ik de sneeuw mogen trotseren met mijn speedster. Het is duidelijk te merken dat je niet wild mee moet omgaan tenzij je fun wil beleven op een open plein.

Zijn er hier nog mensen die nu dagelijks de sneeuw moeten trotseren met hun speedster? Met zijn langwerpig design/schuinliggende vooruit is het duidelijk dat hij meer centimeters sneeuw opvangt dan een normale auto.

Wat vinden jullie van mijn nieuwe "hardtop"? Zo mocht ik vertrekken van op het werk.
Afbeelding

Geplaatst: 30 nov 2010 7:41
door Rob
Ik ben deze morgen ook op het werk geraakt door de sneeuw. Was bijlange niet mijn 1ste sneeuw ervaring met de speedster maar ik stond er toch weer versteld van bij de minste versnelling hij een stapje opzij zette. straks nog is een 360 proberen (op een afgesloten plein)

Geplaatst: 30 nov 2010 7:46
door Treertje
Heren hoor ik hier enige jaloezie op mijn heeeerlijke standkachel?????

Geplaatst: 30 nov 2010 8:20
door Rob
o maar warm is het genoeg hoor, extra zetelverwarming (geen inbouw) en verwarming op max. Natuurlijk moet je er niet in je t shirt gaan inzitten maar het voldoet.

Geplaatst: 30 nov 2010 11:45
door gertje
ik gebruik mijn speedster ook elke dag voor woon werk verkeer. zondag lekker zonnig veel sneeuw dus het dak eraf :D . Maandag wou hij niet zo goed vertrekken de gearbox was een beetje vastgevrozen of waren het de kabels. vandaag de nacht gehad. lekker oppassen met het terug naar huis rijden. gelukkig heb ik winterbanden liggen die toch een beetje helpen. van de kou geen last na een 5 km is het kacheltje warm.

Geplaatst: 30 nov 2010 15:25
door Blitz
vorige winter was mijn speedster mijn dagelijks vervoer, een tijdje geleden heb ik een astra gekocht om deze winter trotseren (ook omdat we aan het bouwen zijn, daar rij ik liever niet met de speedster naartoe)
ik was er eerst bang van om met de speedster in de sneeuw te rijden, maar het viel toch veel beter mee dan ik verwacht had. momenteel zit ik al 3 weken met een lumbago en staat de speedster dus al ff stil, maar als ik weer in orde ben, ga ik toch nog eens een grote parking met veel sneeuw opzoeken ;)

Geplaatst: 30 nov 2010 22:08
door vauxhall
ik was ook aan het denken hem nog eens "uit te laten"
maar toyo R1-R mag niet bij vriestemperaturen?

Geplaatst: 30 nov 2010 22:55
door Oblivion
Zeker doen Stefano!
Die van mij zijn ook alles behalve ideaal nu het sneeuwt... maar voorlopig hou ik hem onder bedwang met een matige snelheid. Het is echt wel te doen. En de kou dat wend :D.

Geplaatst: 01 dec 2010 7:38
door Rob
vauxhall schreef:ik was ook aan het denken hem nog eens "uit te laten"
maar toyo R1-R mag niet bij vriestemperaturen?
Meer driften dan warmen je banden vanzelf op :D

Geplaatst: 01 dec 2010 12:45
door Dominique
Post graag vooral wat spectaculaire foto's! :thumbup:

Geplaatst: 01 dec 2010 14:41
door allen
Heb gewoon de hele winter op r1r gereden. Geen enkel probleem. Heb geen enkel probleem gehad met de Speedster destijds. Vorige winter met de Caterham was helemaal leuk. Al had ik toen gelukkig winterbanden ervoor aangeschaft. In beide auto's was het overigens aardig koud zonder dak. :lol:

Geplaatst: 01 dec 2010 15:46
door Dennizz
vauxhall schreef:ik was ook aan het denken hem nog eens "uit te laten"
maar toyo R1-R mag niet bij vriestemperaturen?
Heb het nagevraagd bij toyo.

Antwoord was ongeveer: je hoeft zeker niet bang te zijn voor scheurend rubber voor de R1R. Maar wij raden winterbanden aan in de winter.

Geplaatst: 01 dec 2010 17:34
door Blitz
Oblivion, let maar op dat je je speedster niet weer in elkaar rijdt ;) voordeel is wel dat je dan weer een andere kleur kan kiezen :lol:

Geplaatst: 01 dec 2010 18:11
door Oblivion
Blitz schreef:Oblivion, let maar op dat je je speedster niet weer in elkaar rijdt ;) voordeel is wel dat je dan weer een andere kleur kan kiezen :lol:
Bedankt voor de tip. Het is echt wel spekglad met momenten. Beetje rustig rijden, muziek zachtjes op en dan lukt het wel. Ik hoop toch dat het weer spoedig wat warmer wordt. Die stukken ijs op de weg staan me niet aan. Je weet maar nooit ondanks dat je voorzichtig rijdt...

Ik ben btw ontzettend tevreden met het blauw, nooit meer ga ik voor een andere kleur!

Geplaatst: 01 dec 2010 18:34
door Smiley
En als hij ook buiten slaapt wordt dat de ultieme osmosetest voor je clams.