Pagina 1 van 1
Plastiek omhulsel achterlicht
Geplaatst: 08 apr 2011 18:52
door Oblivion
Vandaag kwam ik tot de conclusie dat mijn linker achterlicht lichte schade is opgelopen. Dat was 100% zeker niet het geval toen ik naar mijn werk vertrok (kan ik zien aan een foto van gisterenavond)
Ik heb eerst rondom gekeken of er schade in polyester door lichte aanrijding is maar ook dat niet. De plastiek heeft ook nog steeds zijn mooie ronde vorm. Mogelijk met een autosleutel ontstaan of onopzettelijk door de warmte? Hoe groot is de kans dat zoiets op natuurlijke wijze onstaat? En het voornaamste wat ik wil vragen: zijn zo'n plastieke omhulsels los verkrijgbaar?
Hier stond hij geparkeerd, zoals dagelijks sinds augustus:
Barstjes omsingeld (ik kan er met mijn nagel indrukken vanaf buitenkant)
Op zich valt het uiteindelijk nog mee, alleen links onder irriteert het me wat.

Geplaatst: 08 apr 2011 21:17
door speedokus
Het zit je niet mee he.
EErst die sigaret en nu dit weer, BALEN
Grt Speedokus

Geplaatst: 09 apr 2011 9:05
door Blitz
dat zijn de risico's van het dagelijks gebruik
los zijn die glaasjes niet te krijgen dacht ik en een nieuwe achterlamp is belachelijk duur! ik zou eens proberen om de krasjes weg te slissen en de hele lamp te polieren, als het lukt, heb je straks gelijk 2 nieuwe lampen

Geplaatst: 09 apr 2011 9:38
door Smiley
Geen idee wat slissen is, maar er zit ook nog een UV coating op he

Geplaatst: 09 apr 2011 12:36
door stefan
smiley (DAS SLISSEN EN CEASAR)

Geplaatst: 09 apr 2011 13:15
door Smiley
stefan schreef:smiley (DAS SLISSEN EN CEASAR)

Ja dat helpt..........

Geplaatst: 09 apr 2011 21:07
door vauxhall
die krasjes zijn BARSTSJES
is gewoon van hitte, zon, ouderdom etc...
Geplaatst: 09 apr 2011 23:10
door Oblivion
vauxhall schreef:die krasjes zijn BARSTSJES
is gewoon van hitte, zon, ouderdom etc...
Ok met barstjes ontstaan op natuurlijke wijze kan ik nog vrede mee nemen

. Ik vind het alleen raar dat er gelijktijdig meerdere zijn.
Die foto's weergeven het eigenlijk erger dan het is, je moet echt al goed kijken om het op te merken dus voorlopig is het ok.
Enja Speedokus het zit me niet erg mee maar ik ben ook snel een muggenzifter bij het kleinste detail wat niet goed is

. Ik kan me daar dagenlang aan ergeren.
Dus zo'n "kapje" is niet los verkrijgbaar? Ik ga eens proberen bij Opel ter controle. (ben benieuwd naar de prijs van zo iets)
Geplaatst: 09 apr 2011 23:24
door Smiley
Oblivion schreef:Dus zo'n "kapje" is niet los verkrijgbaar? Ik ga eens proberen bij Opel ter controle. (ben benieuwd naar de prijs van zo iets)
Je kunt de Electronische Onderdelen Catalogus gebruiken, om elk onderdeel van de speedster te vinden:
http://www.speedsterclub.nl/bibliotheek ... index.html
De achterlamp is 1 deel. Die buitenste lens is erop geplakt met (sterke) dubbelzijdige tape.
Prijs nieuw, is ongeveer 550 euro. 2e hands doet het een 150 euro.
Geplaatst: 10 apr 2011 7:58
door aKra
Plastic zet volgens mij uit bij warmte, en krimpt weer bij kou. Misschien dat daarom de barstjes ook zijn ontstaan?
Geplaatst: 10 apr 2011 11:04
door Blitz
Smiley schreef:Geen idee wat slissen is, maar er zit ook nog een UV coating op he

nat schuren met fijn schuurpapier

Slisse en Cesar was een Belgische serie op tv, dus de Nederlanders zullen dat wss niet kennen

Geplaatst: 10 apr 2011 13:18
door Smiley
Blitz schreef:Slisse en Cesar was een Belgische serie op tv, dus de Nederlanders zullen dat wss niet kennen

Alleen brt 1 & 2 hier, geen vtm.
Ben van het merlina tijdperk.
Geplaatst: 10 apr 2011 18:09
door sooike
VTM bestond toen nog niet.
Aan die barstjes kan je niets doen vrees ik, krassen kan je misschien nog wegwerken, al beschadig je dan de UV beschermende laag.