Pagina 1 van 2
Paar vraagjes nieuwe speedster liefhebber.
Geplaatst: 10 apr 2011 19:39
door Kimera
Hallo allemaal,
Na dit forum even gevolgd te hebben heb ik besloten om een Speedster aan te schaffen. Na redelijk wat rond gekeken te hebben is mijn
oog gevallen op de zwarte speedster van treertje. Na een indrukwekkende proefrit zijn we overeen gekomen en mag ik me de komende week het nieuwe
baasje van deze auto noemen. Dus weer een Speedster erbij in het Limburgse.(volgens mij zijn er niet veel)
Nu heb ik natuurlijk een aantal vragen/problemen. Ik hoop dat jullie me hiermee kunnen helpen .
Ik zal jullie helaas niet veel meer kunnen leren over deze bolide maar hoop dat dat in de toekomst veranderd.
Binnendorpel bestuurderskant heeft een kras. Heeft iemand er nog een liggen, of waar verkrijgbaar?
Indien het raam 10cm naar onder is trilt het soms. Wat is hier tegen te doen?
Stoelen bekleden, wie kan dit voor een redelijke prijs, of zijn er nog mooie gebruikte op de kop te tikken?
Softtop kabeltjes moeten vervangen worden. Waar te koop? Of heeft iemand mss nog een goeie gebruikte softtop liggen?
Autoverzekering? Waar kan ik deze auto het best laten verzekeren. Is toch geen normale auto met alu chassis. Waar op te letten bij
de verzekering?
Ik dank jullie nu al voor jullie hulp.
Gr't
Kimerie
Geplaatst: 10 apr 2011 21:02
door speedokus
Welkom Kimera.
Wat betreft de binnendorpels, er komt misschien een groupsbuy voor carbon dorpels aan.
Wel wat centjes maar nieuw en hartstikke mooi.
Veel veilige kilometers en hou hem heel.
Grt Speedokus
Geplaatst: 10 apr 2011 22:07
door Oblivion
Het trillende raam is bij mij in 1 keer opgelost met deze nieuwe deurpinnen (deur zit nu muurvast en blijkbaar voorkomt dit trilling in het raam):
http://www.elise-shop.com/anti-rattle-d ... p-613.html
Véél succes met je mooie aankoop.
Geplaatst: 11 apr 2011 7:54
door aKra
Voor de verzekering raad ik ABC Assurantiën aan, deze verzekeren op taxatiewaarde en zijn in mijn situatie erg goed geprijsd.
Geplaatst: 11 apr 2011 14:04
door Pw
Stoelen bekleden ga ik binnenkort oo kvoor op pad, heb al een adresje op 't oog dus binnenkort mijn bevindingen.
Veel plezier met de Speedster in ieder geval!
Geplaatst: 12 apr 2011 15:15
door 12Esc
voor wat betreft het trillende raam: in de deur zitten schroeven waarmee het raamframe (waarin het raam zakt) vast zit. Die kunnen los zijn getrild waardoor het frame trilt. Als je het raam helemaal omlaag draait, kun je er met een kruiskopschroevedraaier net bij komen om deze vast te zetten. Grote kans dat dit helpt.
Geplaatst: 12 apr 2011 17:48
door vauxhall
raam is meestal een afgebroken U vormig pvc stukje dat op het raam gekleefd is.
Geplaatst: 13 apr 2011 6:28
door rayz25
Probeer deze is in te vullen voor je verzekering. Deze kwam bij mij het goedkoopste uit... Wa en diefstal heb ik.
http://zelf.nl/verzekeringen/6-auto/premie
Geplaatst: 13 apr 2011 10:27
door Pw
http://www.carmeleon.nl/start.aspx
Hier ben ik verzekerd, geen eigen risico bij schade wanneer je de auto bij de dealer laat repareren ook niet bij ruitschade.
Scherpe premie. Calculeren kan ook op
www.opelalmere.nl
Groeten.
Geplaatst: 13 apr 2011 10:46
door aKra
Hou er rekening mee dat hij dan verzekerd is op dagwaarde! Op het moment dat er iets fout gaat aan jouw kant dat je niet meer dan ~€ 9.000 terug krijgt om een nieuwe Speedster te kopen!
Geplaatst: 13 apr 2011 13:31
door Pw
aKra schreef:Hou er rekening mee dat hij dan verzekerd is op dagwaarde! Op het moment dat er iets fout gaat aan jouw kant dat je niet meer dan ~€ 9.000 terug krijgt om een nieuwe Speedster te kopen!
Ja en Nee: Dagwaarde is een reeele prijs waar je op dat moment een "GELIJKWAARDIGE auto" voor terug kunt kopen. Laat die Expert maar hier bij mij aan tafel plaats nemen die dat anders ziet! We hebben dit vaak genoeg bij de hand en niemand kan jou 9000 geven voor een auto indien je het 2 voudige nodig hebt om er weer een terug te kopen.
Anders is verzekeren tegen taxatie waarde: Duidelijk verhaal.
Alleen is je premie dan hoger en niet elke verzekeringsmaatschappij doet het.
Geplaatst: 13 apr 2011 13:41
door robertsabee
Ha Kimerie,
Autosam in Apeldoorn bekleedt ze beide met leer voor net geen 1000 euri. Erg mooi. Ik heb er gelijk ook een pompkussentje recht in laten zetten en stoelverwarming links.
Die dorpel kan je voor 10 euro mooi reparen door er een stuk aluminium op te lijmen. zo'n dunne plaat bij de Gamma halen en mooi uitknippen. Vastlijmen met lijmspray. Ik heb een zilveren Speedster en het is alsof het erbij hoort. Bij een zwarte zal het ook niet misstaan.
Succes!
Robert
Geplaatst: 13 apr 2011 18:17
door SteV6
Pw schreef:aKra schreef:Hou er rekening mee dat hij dan verzekerd is op dagwaarde! Op het moment dat er iets fout gaat aan jouw kant dat je niet meer dan ~€ 9.000 terug krijgt om een nieuwe Speedster te kopen!
Ja en Nee: Dagwaarde is een reeele prijs waar je op dat moment een "GELIJKWAARDIGE auto" voor terug kunt kopen. Laat die Expert maar hier bij mij aan tafel plaats nemen die dat anders ziet! We hebben dit vaak genoeg bij de hand en niemand kan jou 9000 geven voor een auto indien je het 2 voudige nodig hebt om er weer een terug te kopen.
Anders is verzekeren tegen taxatie waarde: Duidelijk verhaal.
Alleen is je premie dan hoger en niet elke verzekeringsmaatschappij doet het.
Ik heb niet zulke goede ervaringen met verzekeraars. Ze proberen je af te schepen en steken als het even kan nog een mes in je rug ook. Daarom heb ik mijn Speedster op taxatiewaarde verzekerd. Op de Sporttimer verzekering van de Europeesche.
En als bonus was ik juist vele honderden euro's goedkoper uit met verzekering op taxatiewaarde.
SteV6
Geplaatst: 13 apr 2011 22:32
door aKra
Ik zit via ABC dus bij de Europeesche. Die gaven een lagere premie dan de Europeesche zelf.
De taxatiewaarde is gewoon inderdaad veilig, en het kost mij ~€ 425,00 p/jaar voor een auto van € 24.750

Geplaatst: 14 apr 2011 6:58
door Pw
Wa Volledig Casco incl. assurantie bel. en alles er op en er aan?! Hoeveel schade vrije jaren?!
Ik vroeg een berekening aan bij ABC en "shrok me een hoedje"
Gr.