Pagina 1 van 1

zwarte Speedster in Echt

Geplaatst: 20 mei 2011 7:55
door RaoulLauffer
Ik heb in mijn woonplaats gisteren een derde Speedster aangetroffen; een zwarte. Dus naast Lawrence (Championmv6) en mij is er weer eentje bij gekomen. Aan het kenteken te zien is ie pas in Nederland (PZR dacht ik). Wie is dit? Leuk om in contact te komen om eens met ritjes af te spreken.

Geplaatst: 22 mei 2011 18:37
door paulb
Hallo Raoul,

Zijn er 3 speedsters in Echt? Binnenkort is er ook weer eentje in Sittard. Ga hem eerstdaags ophalen.

Groetjes,


Paul

Geplaatst: 23 mei 2011 14:24
door RaoulLauffer
Hey Paul,

Leuk weer dat je binnekort weer kunt rijden!
Ga je 19 juni mee met de tourtocht door Limburg?

Groetjes,

Raoul

Geplaatst: 28 mei 2011 18:25
door paulb
Hallo Raoul,

Ik heb hem gisteren opgehaald. Dus de 19 ga ik mee. Zal me ff aanmelden op de juiste topic.

Groetjes,

Paul

Geplaatst: 29 mei 2011 9:46
door RaoulLauffer
Ha, leuk dat je meedoet! Kun je eindelijk weer rijden. Stond ie bij Van der Kooi in Amsterdam met een scheef chassis? Was vorig jaar daar op de zaak en Jan van der Kooi zei dat die zwarte Turbo uit Sittard was en je chassis scheef was. Had Jan nog gemaild, omdat ik iemand kende van Marktplaats waar ik de spoiler had gekocht die van onderdelen weer een chassis kon maken. Maar toen hadden ze al een nieuw chassis gevonden.

Tot de 19e! :D

Raoul

Geplaatst: 28 jul 2011 13:13
door Elnielio
Die zwarte is dus van mij :)
Sinds kort woon ik ook in Echt. (voorheen Den Haag)
Raoul heb ik inmiddels ontmoet maar ik heb de andere Speedster hier nog niet gespot.
Voor een ritje ben ik altijd wel in!
Laat maar weten

Geplaatst: 29 jul 2011 8:55
door RaoulLauffer
Die andere Speedster is een zilvere VX220 met een matzwarte grill. Staat vaker op het industrieterrein bij GBproducts. Ik ken de eigenaar.