Hoi Dre .
Daar heb ik nog nooit van gehoord, en ik woon toch tegen Eindhoven aan.
Ik ken wel de firma Showoff tuning uit Dongen, deze doen heel veel met Japanse wagens.
Een keer informeren kan geen kwaad denk ik zo, en ze maken leuke prijzen.
Succes Dre en de groeten aan Monia.
Grt Speedokus.
Ik denk dit een beetje hetzelfde is als met je speedster.
Een andere basis is gezonder, en de tuning is makkelijker/beter te verbergen voor de keuring.
De evo dus.
Het leven is geen sprookje.
Als jij rond middernacht je schoen kwijt bent, dan heb je gewoon teveel gezopen.
ik vind het juist dik respect dat je een Sportsback zo beetpakt! Ik rij 'm zelf ook met alle opties, alleen wel de 1.6. Hoe ga je de wegligging verbeteren en de remmerij? Denk minstens zo belangrijk..... zoniet belangrijker....
Net terug RW&S center. Voor deze set up werd de C15 rotrex (kleinste) gebruikt. Dit om alles safe te houden. De winst werd op de 30 en 50 pk geschat. Vind ik allemaal niet de moeite (voor 7000 euro).
Ze werken ook met een systeem met een 5 de injector (oertijd )
De verkoper zei zelf voor de wagen te verkopen en de ralliart/evo te kopen.
Dussssssss , we zijn op zoek naar een ralliart. Nu is er nog maar 1, ja 1ne te koop in Belgie
Ben eens benieuwd. Grtz
Ik ben een collega van Philip en spreek in mijn naam. Heb een Lancer RA gekocht in december 2011. Op de RA kan je serieuze kortingen bekomen (ikzelf kreeg 6000 EUR korting, ik heb de derde laatste in België gekocht). Om reden van de 5000 EUR BIV verkoop ik de RA evenwel niet, alhoewel het helemaal geen Evo IX is, maar een overpowerde Lancer met AWD. Hij is wel geen drie maal duurder hoor die Evo, ook niet de Evo X.
De RA kan je wel veel gemakkelijker tunen dan die Lancer diesel. Hij moet dan ook nog wel veilig blijven, hou daar steeds rekening mee (remmen, enz.)
Guy
1 februari 2005 ... mijn echte kennismaking met de SPEEDSTER!!!!
Jeezus,net terug van een mitsubishi dealer (niet de onze). Gaf nog minder dan de helft van aankoop voor de onze (wagen is 1 jaar oud). Die was echt goed gek. Morgen 2de kans bij onze garage wagen.
Inschrijving in Belgie is momenteel 2600 euro voor deze ralliart (228 gr C02). En de korting bedraagt 7900 euro Grtz
Niet in België, maar in Vlaanderen. Bvb in Brussel is het nog steeds 5000 EUR.
En 7900 EUR korting is wel heel veel.
Hou rekening met het verbruik en ook het feit dat de TC-SST in zijn normale automaatstand voortdurend in de verkeerde versnelling (te hoge) rijdt.
Hij tracht continu aan 1500 toeren of minder te rijden (omwille van de emissienormen) en vergeet dat op dat moment de last of workload veel te groot is (in 6de versnelling een heuvel of brug op aan 40 per uur, gekker moet het niet worden en hierover ben ik heel kwaad).
Enige oplossing is sportmodus (het andere uiterste) of manueel schakelen met de peddels of de pook.
Ook de Nissan GT-R heeft dat 'probleem'.
Guy
1 februari 2005 ... mijn echte kennismaking met de SPEEDSTER!!!!
Je hebt (of je vriendin) uiteindelijk een heel mooie wagen en de vraag is maar of de RA je zal bevallen.
Mij althans niet en zeker niet tegenover mijn Evo IX, maar om de reeds eerder aangehaalde reden doe ik hem niet weg (je kan niet blijven voor vadertje Staat werken).
(Evo IX vernield door twintigjarige ongeduldigde die het nodig achtte zich met zijn Golf voor me te werpen zodat ik zelfs niet heb kunnen remmen - ben volledig in mijn recht gesteld)
Guy
1 februari 2005 ... mijn echte kennismaking met de SPEEDSTER!!!!