Pagina 1 van 1

Poetsvraagje

Geplaatst: 12 feb 2013 20:19
door Super7
Vraagje...

M'n hobbybrommertje heeft hard plastic kappen..

Die zijn dus niet gespoten.. Maar door en door dezelfde kleur..

Die zijn verkleurd in de loop der jaren..
Kun je hard plastic polijsten?

Geplaatst: 12 feb 2013 22:05
door joske
Ik heb bij mijn Mx5 zelfs de zachte plastic achterruit gepolijst. Het beste eigenlijk bij een klein onopvallend stukje proberen.

Geplaatst: 13 feb 2013 9:24
door Pw
De achterruit van een cabrio dak is heel ander materiaal als de kappen van b.v. een brommer.

De plastieke ruitjes kun je juist prima (machinaal) polijsten! Een hele heldere kijk door de achteruitkijkspiegel als resultaat! (Doen we bij de Z3 ook ieder jaar)

Denk alleen dat je met de brommer kappen moet oppassen en anders indd eerst een klein hoekje met de hand ipv direct machinaal.

Probeer ook even een (Verf- afbrand-) fohn.
Hier doen wij altijd de "zwarte kunsstof" randen mee van b.v. zo'n Corsa B of C met de zwarte (Na verloop van tijd grijze!) schermranden en bumperdelen. De meesten weten niet dat je dit heel goed kunt fohnen met een git zwart resultaat!

Succes, Gr. Paul.

Geplaatst: 13 feb 2013 12:17
door Manta79
brasso koperpoets ! werkt goed.

Geplaatst: 13 feb 2013 12:38
door Super7
Ik ga het eens proberen.. aan de binnenkant..

Thanks! :P

polijsten

Geplaatst: 13 feb 2013 20:59
door Pipo
Als je het machinaal polijst, best goed nat maken. Anders loopt de wrijvingstemperatuur gemakkelijk te hoog op, met beschadiging van de kunststof tot gevolg. :wink: