Pagina 1 van 1
Manual/werkplaatshandboek Speedster Turbo
Geplaatst: 09 nov 2013 22:23
door speedster1234
Is er iemand die een werkplaatshandboek heeft van de 2.0 Turbo? Of weet waar ik die vinden kan. Heb al hier en daar zitten zoeken op internet maar niets gevonden (ben ook niet zo goed in het zoeken via internet

)
alvast bedankt!
Re: Manual/werkplaatshandboek Speedster Turbo
Geplaatst: 09 nov 2013 23:21
door aKra
Wat is er aan de hand?

Re: Manual/werkplaatshandboek Speedster Turbo
Geplaatst: 10 nov 2013 8:44
door speedokus
Daar heb ik ook aleens een tijdje naar lopen zoeken, maar het is er gewoon weg niet.
Het meeste staat in de forum bibliotheek.
Succes.
Grt Speedokus.
Re: Manual/werkplaatshandboek Speedster Turbo
Geplaatst: 10 nov 2013 14:21
door speedster1234
Er is niet aan de hand hoor, maar ik vind het wel fijn om er een te hebben voor het geval dat!
En ik wil van de week nog even de thermostaat vervangen en was eigenlijk opzoek naar een tekening van hoe het koelsysteem loopt een waar die thermostaat zit, maar die heb ik volgens mij inmiddels gevonden.
Re: Manual/werkplaatshandboek Speedster Turbo
Geplaatst: 10 nov 2013 14:59
door aKra
Als je het deelt kan ik het bekijken. Thermostaat vervangen is vrij simpel, behuizing zit naast de oliepijlstok als ik mij niet vergis... Doe het wel terwijl de motor koud is!

Re: Manual/werkplaatshandboek Speedster Turbo
Geplaatst: 10 nov 2013 15:20
door speedster1234
ja idd, ik had ook al een beetje in de onderdelen catalogus gekeken, daar zitten nog wel redelijk wat goede tekeningen bij. Zit er ook ergens nog een ontluchtnippel op het systeem, want die had ik dan nog niet gevonden (via expansievat kan altijd natuurlijk)