Pagina 1 van 2
Hessing Lotus dealer
Geplaatst: 28 jul 2005 14:15
door Hendrik-Jan
Hessing wordt ook Lotus dealer. Zie
www.autoweek.nl Concurrent voor Van der Kooi.
Re: Hessing Lotus dealer
Geplaatst: 28 jul 2005 14:32
door Marcel
Hendrik-Jan schreef:Hessing wordt ook Lotus dealer. Zie
www.autoweek.nl Concurrent voor Van der Kooi.
Gezien de verkopen dit jaar met 14,3% gestegen zijn lijkt met dit toch ook wel noodzakelijk om de vraag aan te kunnen.
Er zijn de eerste helft van dit jaar toch al 8 stuks verkocht.......tegen 7 vorig jaar

Geplaatst: 28 jul 2005 14:42
door Hendrik-Jan
Ik vraag mij hoe groot de markt is voor Lotus in Nedereland. Volgens mij worden er veel gebruikte Elises geimporteerd vanuit Duitsland.
Een vanafprijs van € 45.000,- blijft een hoop geld. Zeker als je weet dat er altijd wel opties bijkomen waardoor de meest voor meer dan € 50.000,- de deur uit gaan. Blijft veel geld voor een speeltje.
Geplaatst: 28 jul 2005 14:53
door Marcel
Hendrik-Jan schreef:Ik vraag mij hoe groot de markt is voor Lotus in Nedereland. Volgens mij worden er veel gebruikte Elises geimporteerd vanuit Duitsland.
Een vanafprijs van € 45.000,- blijft een hoop geld. Zeker als je weet dat er altijd wel opties bijkomen waardoor de meest voor meer dan € 50.000,- de deur uit gaan. Blijft veel geld voor een speeltje.
Zeg HJ als er dit jaar 8 verkocht zijn zou ik zeggen
KLEIN
Geplaatst: 29 jul 2005 9:01
door Fabian
Hessing heeft natuurlijk wel een netwerk om dergelijke speeltjes af te zetten. Ik zou persoonlijk een dergelijk speeltje eerder zoeken bij Hessing dan bij een opeldealer.
Geplaatst: 29 jul 2005 9:24
door Hendrik-Jan
Ik heb geen problemen met Van der Kooi (ex-Opel dealer). Hij is altijd behulpzaam en vriendelijk.
Geplaatst: 29 jul 2005 10:05
door SteV6
Hendrik-Jan schreef:Ik heb geen problemen met Van der Kooi (ex-Opel dealer). Hij is altijd behulpzaam en vriendelijk.
Maar wie bedoel je? Jan of Willem?
Geplaatst: 29 jul 2005 10:10
door Hendrik-Jan
SteV6 schreef:Hendrik-Jan schreef:Ik heb geen problemen met Van der Kooi (ex-Opel dealer). Hij is altijd behulpzaam en vriendelijk.
Maar wie bedoel je? Jan of Willem?
Meer het gehele bedrijf. Ik heb zelf een paar keer met Willem te maken gehad.
Geplaatst: 29 jul 2005 12:51
door Marcel
Fabian schreef:Hessing heeft natuurlijk wel een netwerk om dergelijke speeltjes af te zetten. Ik zou persoonlijk een dergelijk speeltje eerder zoeken bij Hessing dan bij een opeldealer.
Behalve de lage verkopen zie ik net zoveel overeenkomsten/verschillen tussen Bentley/Rolls/Lamborghini/Maseratie en een lotus of een snelle Opel en een lotus.
Dus hoe dat zit met het netwerk......mensen die bij hessing kopen geven vanaf 2 x zoveel uit aan een auto........mensen die een Opel kopen geven minder uit........maar kunnen door die auto te zien wel nieuwsgierig worden
Dus ja waar je de grootste doelgroep vindt

een lotus koop je niet impulsief.........die wil je graag gezien de prijs en het praktische nut.
Dus je krijgt gerichte klanten.
Geplaatst: 29 jul 2005 19:25
door van dijk
Hessing wil niets van Speedsters weten, we waren afgelopen 4 Juni niet welkom bij hun, en wel bij v/d kooi. Wij zijn niet hun doelgroep! Dat kreeg ik te horen. wel eerlijk, niet slim als ze Lotus gaan verkopen!
Geplaatst: 30 jul 2005 7:57
door Hendrik-Jan
van dijk schreef:Hessing wil niets van Speedsters weten, we waren afgelopen 4 Juni niet welkom bij hun, en wel bij v/d kooi. Wij zijn niet hun doelgroep! Dat kreeg ik te horen. wel eerlijk, niet slim als ze Lotus gaan verkopen!
Dit zegt genoeg.
Geplaatst: 30 jul 2005 8:11
door Martin
Mij zulllen ze er en elkgeval niet tegen komen, of ze moeten al iets gratis weg geven
Gr,

Martin
Geplaatst: 30 jul 2005 8:17
door Marcel
van dijk schreef:Hessing wil niets van Speedsters weten, we waren afgelopen 4 Juni niet welkom bij hun, en wel bij v/d kooi. Wij zijn niet hun doelgroep! Dat kreeg ik te horen. wel eerlijk, niet slim als ze Lotus gaan verkopen!
Ja volgens mij is een speedster rijder misschien wel één van de bekangrijkste doelgroepen voor Lotus.........we hebben er nu van geproefd en er komt geen opvolger die echt op onze speedster lijkt, dus wil je weer een vergelijkbare auto, kom je bij de lotus terecht
Opel Oosterhout had er ook even over gedacht zei de Heer den Pous tegen mij ..... was makkelijk geweest en lekker dichtbij

Geplaatst: 30 jul 2005 12:40
door Hendrik-Jan
Hessing is eind jaren '70 en begin jaren '80 ook Lotusdealer/importeur geweest. Dat was niet niet de beste tijd van Lotus met productieaantallen van enkele honderden per jaar. In 1981 zelfs maar 345 stuks in een fabriek met een capaciteit van 4.700 stuks
Ze verwachten de komende 1½ jaar 30 Lotussen te verkopen!

In augustus komen de eerste auto's. Jammer dat we niet welkom zijn.
Geplaatst: 30 jul 2005 14:00
door Martin
Misschien als ze dit lezen krijgen we wel een persoonlijke uitnodiging cq vip behandeling
Gr,

Martin