Pagina 1 van 1

Werkplaatshandboek voor de 2.2

Geplaatst: 12 okt 2005 6:33
door Maik
http://www.rc2.co.uk/VX220/

Ga naar bovenstaande site, rechtermuisknop op de link naar het handboek en opslaan als....

Ik zou zeggen, wees snel met opslaan, je weet nooit hoelang het document daar nog op de site staan :roll:

gr,
Maikel

handboek 2,2

Geplaatst: 12 okt 2005 7:16
door Pipo
Het is het handboek voor een 2,2. Weet je soms ook het handboek voor de Turbo staan?

Geplaatst: 12 okt 2005 7:35
door paul
Hé Maik,

BEDANKT :thumbsup: VOOR DEZE LINK. IS SUPER !!!! :lol:

IK HEB HET NET EVEN ZITTEN BEKIJKEN EN IS ZEER GEDETAILEERD
MET HELE DUIDELIJKE TEKENINGEN.

Hier heeft zelfs een leek (zoals ik :? ) wat aan :wink:

Groeten,

Paul.

werkplaats handboek

Geplaatst: 12 okt 2005 8:24
door Pipo
Ik heb zojuist eens snel door het handboek gebladerd. (voor zover je in een pdf kunt bladeren natuurlijk :) )
Het lijkt wel de partslist van een pre-productie model te zijn. Er staan een heleboel zaken in die niet kloppen.
Bv model front bonnet, wielkappen, voetsteun, hardtop, softtop, ABS, remmen, enz..
Het is wel een interessant document, maar de nodige voorzichtigheid is wel geboden.
Het interessantste vind ik de motor. Daar die ook in andere Opels gebruikt wordt, zal die layout wel grotendeels juist zijn.

Geplaatst: 12 okt 2005 8:50
door Maik
Ik heb er nog niet in detail naar gekeken, ik wist niet dat het helemaal up to date was. Uitkijken dus inderdaad.

Ik heb het uit dit topic van de vx220 club:

http://www.vx220.org.uk/forums/index.ph ... 29052&st=0

Op pagina 2 zie je de vraag staan van een poetser voor een turbo-boekje, dus even dat topic in de gaten houden pipo :wink:

Geplaatst: 12 okt 2005 9:31
door markv
Euh, dit is volgens mij gewoon een "print" van Opel EPC. Geen werkplaats handboek dus, gewoon een overzicht van parts van de Speedster. EPC is alleen de electronisch part catalogue van Opel. Daarnaast hebben ze ook nog TIS met de meer achtergrond informatie, waar ook de Tech2 op aangesloten kan worden voor diagnose informatie.

Mark

Geplaatst: 12 okt 2005 10:11
door Pascal
Maik jongen mooi werk bedankt.

Gr. Pascal

Geplaatst: 12 okt 2005 10:14
door Pascal
Pipo Wat heb jij een mooie avatar, heb je soms bij binnen gezeten of zo :shock: .

Gr. Pascal

avatar

Geplaatst: 12 okt 2005 10:32
door Pipo
Wel, mijn avatar klopte na mijn ongeval niet meer. Maar daar ik nog geen goed alternatief had, heb ik voorlopig maar voor het clublogo gekozen :)

Geplaatst: 12 okt 2005 10:37
door Pascal
Leuk, deze sticker hangt boven mijn computer, had ik destijds gemaakt toen ze nog zoekende waren naar het club logo.

Gr. Pascal