Pagina 1 van 1
Nieuwe remmen
Geplaatst: 28 nov 2005 13:19
door speedster2799
Hallo,
Kan iemand mij verder helpen.Ik wil namelijk mijn originele remmen vervangen.
En ik ben sterk aan het twijfelen tussen Greenstuff en Ferodo.Zijn er mensen die ervaring hebben met 1 van deze merken of met beide.
Graag wat info.Of moest er nog iets anders beschikbaar zijn ik zou ook wel van het zwarte remstof af willen is er hier een alternatief voor vb. remmen die grijs stof afgeven zodat dit niet zo opvalt.
Greetz,
Geplaatst: 28 nov 2005 14:02
door stef666
Ik zou voor geen van beiden kiezen, Maar voor SBS of Pagid gaan. Als je wilt dat je remmen ook daadwerkelijk vertraging opleveren zal je toch aan de remstof vastzitten.
p.s. Je kan natuurlijk ook je wielen zwart spuiten (net als ik gedaan heb)
Kijk even voor desbetreffende blokken op:
http://www.elise-shop.com/index.php?mai ... anguage=du
Geplaatst: 28 nov 2005 14:52
door Piet
Ik heb Ferodo en die bevallen prima. Het is maar wat je zoekt.
Geplaatst: 28 nov 2005 15:44
door YvoTuk
Het is inderdaad maar net wat je zoekt...
Kan je misschien wat meer vertellen over wat je verwacht van die blokken? Moeten ze een verbetering vormen ten opzichte van wat je nu hebt? Wil je liever goedkope dan goede blokken etc?
Geplaatst: 13 dec 2005 23:49
door Flaminiasupersport
Zie ook eens op EBAY... daar heb je vanalles aan betere prijzen. Vorige week nog 4 nieuwe remblokken van OMP gekocht voor nog geen 50 euro!
Als je ziet dat er blokjes zijn van 230 en euro dan vraag ik mij af of die wel echt 5 keer beter zijn...
En als je harder remt, treed je ABS sneller in aktie, moeten je remmen meer hitte verwerken (remolie DOT5?) enz... en remblokjes die keihard remmen gaan meestal ook niet zolang mee... Als je 't zo berekent is het al helemaal onbetaalbaar!
Er zal wel wat verschil in zitten, daar ben ik zeker van, maar voor de "openbare weg" moeten "goedkope" remblokken zeker voldoende zijn.
Zoek eens naar "EBC brake pads" op EBAY en je zal wel zien...
Vergeet ook niet dat nieuwe remblokken zich moeten zetten naar de groefjes op je "oude" remschijven, het duurt dus even voor je echt kan zeggen of ze goed zijn of niet.
remblokken
Geplaatst: 14 dec 2005 8:06
door Pipo
Greenstuff is absoluut te vermijden. Dan zijn de originele blokken nog beter.
product nummer ds 2500
Geplaatst: 14 dec 2005 8:13
door speedsterpeet
Hallo , weet er iemand wat het produkt nummer is van de ferodo ds 2500 serie

. In de plaatselijke auto shop vinden ze dit blijkbaar niet terug voor de speedster

. Of ze zijn te lui om het voor mij uit te zoeken. Terwijl ik hier op het forum al van verschillende speedster rijders gezien heb dat deze wel degelijk bestaan .

Geplaatst: 14 dec 2005 9:01
door Marcel
Ik zou
deze even contacten misschien hebben ze ze nog liggen en kunnen ze ze opsturen

Geplaatst: 14 dec 2005 9:44
door speedsterpeet
Ok , zal ik doen alvast bedankt Marcel