http://www.speurders.nl/speurder.php?id=4197587&msg=35
Kenteken : 01-NZ-RN
Dashboard nummer : 1219
Hij zei dat het Colmar blue was, maar was echt wel europa blue

De eigenaar had mij gemeld dat de auto schade had gehad aan het portier en dat dat vakkundig hersteld was.
Verder zou de auto dus garagegestald zijn geweest en maar 900 km hebben gereden.(zo zag hij er absoluut niet uit)
Op http://www.rdw.nl had ik al gezien dat de auto idd voor het eerst op kenteken gezet is een jaar geleden, maar dat hij 22 januari van eigenaar gewisseld is.
Maakte me wat achterdochtig, maar dat kwam omdat hij (de jongen is 22) de auto niet verzekerd kreeg dus op zijn vader zijn naam moest.
Toen ik vroeg naar de aankoop nota en het schaderapport/nota kreeg ik een mail terug met de tekst :ik vind het geen relevante vraag om de aankoopnota en de schaderapport aan u te laten zien.
Dus eigenlijk ging ik er al met een twijfelend gevoel naartoe, maarja ik dacht kijken en eventueel rijden kan geen kwaad.
Aangekomen, zie ik de auto staan, velgen half schoongemaakt, het nummerbord voor wat hoger gehangen en gekreukeld, extra gaatjes erdoor zag er slordig uit, verder zag ik diverse krasjes, en aan het voorscherm, bij bestuurdersportier was een stukje af.
Kortom ik verwacht een nieuwe auto te zien, en dat was dit zeker niet, denk dat ik exemplaren van 3 a 4 jaar oud kan vinden met een mooiere conditie.
Ik dus gezegd dat ik zou bellen als ik die rode gezien heb, toen ik wegreed gelijk die rode gebeld, zat aan de paasbrunch




Net een E-mail gestuurd, ik heb gewoon geen goed gevoel bij die blauwe, dus die wordt het zeker niet.