Richard schreef:Vorige week op weg naar winterberg zag ik een oranje turbo bij een kleine opel dealer.
Deze dealer zit op een paar kilometer voor winterberg.
He, was vorige week ook in Winterberg! Was het ook zo druk dat jij er was?
Helaas is die Speedster me niet opgevallen Ga er eens een google-zoektocht op wagen.
Net in Uitgeest geweest, lekker kopje thee maar geen ritje in de Turbo. Er moest 11.0000 euro bij, daar kan ik heel veel moois voor doen aan mijn eigen speedster.
Hou hem nog zes weken in de verkoop....... Anders gaat de eerste bestelling onderdelen de deur uit.
allen schreef:Co, de ponden staan nu nog wel ff leuk. Gelijk uit de verkoop halen. Onderstel bij Nitron bestellen en eventueel een compressor erop knallen.
Ik heb el cheapo's met 375 veren. Moet even wachten tot warmer weer, zodat ik weer wat meer zin heb om met de demping te spelen. Daarna beslis ik of ik 450 ga proberen. Weinig kans overigens daar ik veel op de weg zit met dat ding.
Allen, rij nou eens een rondje in mijn hok als het mooi weer is, dan kan je het verschil voelen, pas daarna mag je zeggen of je een **** of een echte vent bent
Maik schreef:Allen, rij nou eens een rondje in mijn hok als het mooi weer is, dan kan je het verschil voelen, pas daarna mag je zeggen of je een **** of een echte vent bent
Hou je d'r buiten Bert, wat weet jij nou van bochtjes met je elise...
Als het droog is trek je pas maximale G's en dan merk je echt het verschil in veerstijfheid