Mooi hoor!
Ik ben zelf ook nog steeds zoekende naar een goede combinatie en heb dit velgje ook op mijn verlanglijstje staan voor circuitgebruik met R888's
Toch nog een vraagje: Het kan zijn dat de foto gespiegeld is, maar is de draairichting van de band rechtsachter wel correct? Op de foto zie ik de opdruk "Left" staan, wat betekent dat de band de verkeerde kant opdraait.
moet wel zeggen dat het "gold" meestal bronskleurig is
Heb cl RC5+ remblokken, als ik 20km rij zijn de velgen al onder het stof en niet meer goud blinkend...
maar voor het verschil in remkracht wil ik ze niet meer missen
@ Vauxhall: Zoals op de foto's te zien is, zijn daar de achtervelgen (ET 35) gemonteerd zonder spacers? Zo ja, zou ET 30 (zoals VXR) eigenlijk te breed worden, met risico om de wielkasten te raken?
kijk even op de eerste paginas van deze draad,
Maar
ik heb ET 30 achter met 8J en 225/45 17 Toyo R1R en goed verlaagd
maar heb nog nooit de wielkast geraakt gaat er precies langs en zou denk ook nog naar 235 kunnen gaan.
zal morgen anders even zoeken naar fotos of even een paar maken om je te laten zien hoe mijn banden met 25 voor en 30 achter eronder zitten.
Voor je portemonnee is Thorney echt de slechtste keuze
daar rechtstreeks naar Rimstock je dezelfde maten kunt bestellen voor beduidend minder. en dan hebben we het niet over tientjes en waarschijnlijk ook veel sneller omdat je 1 stap overslaat
Helaas wil rimstock niet aan me leveren
Ze verwijzen me naar de Nederlandse importeur. En die geeft weer een adres van een dealer.
Nieuw beleid??? Of ik heb gewoon pech.
TMS heeft de prijzen terug verlaagd... Ben bang dat ik daar aan vast zit.
Of iemand zin in een groups-buy rechtstreeks? Mij kennen ze inmiddels, dus zal mij niet lukken...