Ik heb vorig jaar wel goede ervaringen gehad met vrijrijden: een vriend van mij wilde eens met zijn (oude 535i)BMW op het circuit rijden, toen heb ik hem vrijrijden geadviseerd en ben met hem mee gegaan. Er werd in 3 klasses gereden, Wij hebben in de beginners (tour)klasse in zijn auto gereden. Er werd redelijk scherp gevlagd (blauw en een enkele zwarte) en hierdoor ook redelijk sociaal gereden. Zo sociaal dat we met mijn auto later in de middag een sessie met de supersports hebben gedaan. Het viel mij bijzonder mee.
Het is best mogelijk dat het dodelijk ongeluk eerder in het seizoen ervoor gezorgt heeft dat de organisatie strikte instructies heeft gekregen.
Het zal om verzekeringstechnische zaken waarchijnlijk voor mij wel bij een eenmalige sessie blijven, maar kon de verleiding op dat moment niet weerstaan.
