Deze auto komt uit het jaar januari 2004 met nummer 4774 en heeft slechts 23400 km op de teller staan, en is altijd netjes door een lotus dealer onderhouden.
De auto is altijd garage gestald geweest en werd alleen eens uitgelaten op een mooie zonnige dag
 
  Deze auto heeft de laatste jaren de volgende extra's gekregen.
*Aluminium hogedruk radiator.
*Nitron verstelbare dempers (verlaagd) +Spacers.
*Sportcup uitlaat + 200 cells sportkat.
*Carbon kapje voor koelvloeistoftankje.
*Motormanagement (gechipt) naar 240 PK. (grafiek aanwezig).
*Velgen zwart gepoedercoat.
*Zwaardere speakers
Ik bied deze Turbo aan voor een prijs van € 24500- aan wat gezien de staat van de auto in combinatie met de lage km stand een goede prijs is.
Voor diegene die deze auto zou overnemen, geef ik tevens de orginele onderdelen erbij, zoals Bilstein dempers,orginele uitlaat met katalysator en orginele wielbouten.
Ik moet benadrukken dat ik deze auto nog niet te koop heb gezet op een willenkeurige autoverkoop site, dit om mn een liefhebber van een Turbo van deze club de gelegenheid/kans te geven, om evt als eerste op deze auto te reageren, zoniet gaat ie binnenkort op een autosite in de verkoop.
Mocht je interesse gewekt zijn voor deze auto en je wilt wat meer informatie en/of meer foto's ontvangen, kun je hieronder voor het eerste contact een mail sturen naar:
mijnallesie@online.nl
Groetjes,
Peter.

 doet mij ergens wel pijn om hem weg te doen, maar ben er ook van bewust dat er een liefhebber rondloopt die zowiezo  deze auto meer gaat uitlaten dan ik doe en er dus meer plezier aan gaat beleven, is dus puur een afweging die ik gemaakt heb, hoef ook de hoofdprijs niet te hebben voor deze perfecte Turbo en heb hem dus gunstig in de verkoop gezet
 doet mij ergens wel pijn om hem weg te doen, maar ben er ook van bewust dat er een liefhebber rondloopt die zowiezo  deze auto meer gaat uitlaten dan ik doe en er dus meer plezier aan gaat beleven, is dus puur een afweging die ik gemaakt heb, hoef ook de hoofdprijs niet te hebben voor deze perfecte Turbo en heb hem dus gunstig in de verkoop gezet  dus voor diegene die het ziet zitten zou ik zeggen doe er je voordeel mee.
 dus voor diegene die het ziet zitten zou ik zeggen doe er je voordeel mee. 


 Shit altijd te laat
 Shit altijd te laat  
 deze jongens hebben het bericht niet helemaal begrepen,
  deze jongens hebben het bericht niet helemaal begrepen, maar was een paar dagen buiten de deur
  maar was een paar dagen buiten de deur 