even een vraag..kennen jullie een betrouwbaar persoon of politie kantoor daar in nederland daar we een klacht tegen oplichters kunnen gaan neerleggen en die ons niet vierkant gaan uitlachen
ik zal het even in het kort uitleggen ... de dochter kocht via het internet kaarten voor thunderdome..spak af met die gasten alles in orde :veel te veel betaald en te ver gereden maar soit...aan de ingang begon de miserie valse kaarten en de kopie van de pas ook vals...nu hadden er al meerdere personen dezelfde kaarten en kopie pas aangeboden(hier ken ik volk genoeg maar daar zijn we in holland niets mee we hebben ook mailadressen en 06 nrs zodoende kunnen we ze wel proberen te traceren)
kennen jullie eventueel iemand die de aangifte niet vertikaal klaseerd
want ze zijn niet aan hun proefstuk dit was prima voorbereid en als niemand iets doet gaan ze er nog vele bij hun klo... hebben
Tja.. Zulke vehalen hoor ik regelmatig voorbij komen, en daar is helaas weinig aan te doen. Ik wilde toevallig naar hetzelfde feest, maar wilde de gok om de deze reden niet nemen.
Proberen kan natuurlijk altijd aangezien ze steeds harder tegen internet fraude optreden.
Kan je niks aan doen denk ik. Ze waarschuwen niet voor niks voor deze oplichterij. 06 is waarschijnlijk een prepaid nummer en mail is waarschijnlijk een Hotmail. Kan je dus niet achter halen. Misschien de bankrekening nummer. Aangifte moet je wel doen, maar of ze er iets mee doen.
Altijd kopie paspoort vragen daar heb je meer aan de email adressen en 06 nummers... En als je geprinte tickets heb altijd als eerste naar binnen gaan op dat feest want dan ben je andere kopien voor en dan heb je wel toegang.