Even voorstellen, ik ben Niels van der Keijl, 25 jaar en woon in Alkmaar (NH). Momenteel rijd ik een Peugeot 306 cabrio (Woon/Werk) en Volkswagen Corrado (hobby) en ben ik op zoek naar een Speedster 2.2.
Ik houdt het forum al een paar dagen in de gaten en heb al aardig wat tips gelezen waar ik op moet letten bij aanschaf. Helemaal top! Ik heb ook wat gelezen over de ABS Computer die problemen heeft en nog wat andere kleine dingetjes, zijn dit zaken waar Opel garantie opgeeft? Een soort van terug haal actie?
Momenteel heb ik er 2 op het oog, eentje in wormerveer (bij dealer, orginele NL'er) en eentje in Wierden (import), beide zijn blauw.
Zijn er nog verschillen tussen de verschillende bouwjaren, verbeteringen?
Verder ben ik qua kennis over de Speedster een newbie


BTW mijn eigen auto site is te vinden op http://vanderkeijl.demon.nl (ja een tijd niet geupdate

Groet,
Niels
P.S. Mochten jullie iemand weten die een Blauwe of Zilvere 2.2 te koop heeft laat dit dan even weten.