Pagina 1 van 1
regal uitlaatstuk, ipv standaard icm janspeed
Geplaatst: 09 sep 2009 18:57
door Smiley
Er gaat nu een janspeed einddemper op de speedster, en later wil ik daar eventueel een janspeed sportcat opzetten.
Om de flow nu optimaal te hebben, voegt zo'n regal uitlaatstuk nog iets toe, of is die van de standaard goed genoeg?
(het gaat mij niet om gewichtsbesparing, alleen flow)

Geplaatst: 09 sep 2009 18:59
door Exmantaa
Die Regal ziet er wel héél erg uit als een Piper 4-1 spruitstuk...

Geplaatst: 09 sep 2009 19:15
door Spider
Mijn idee
ik heb er nu het piper manifold opzitten met een Janspeed eind en uitgeboorde precat, vindt het verschil met standaard zeer groot.
trekt harder en veel soepeler door, gewoon levendiger en volgens mijn dyno ook, meer PK s (wat Piper ook claimed)
Dus ik zou zeggen Doen,
ligt er aan wat het kost natuurlijk.

Geplaatst: 09 sep 2009 19:19
door Smiley
Geplaatst: 09 sep 2009 19:27
door Exmantaa
Of Piper moet zijn productiewerk drastisch hebben verbeterd na mijn manifold, maar de Tullett manifold is niet veel duurder dan dat en kwalitatief stukken beter volgens mij. (Zo'n 438 pond vanaf eind Sept., maar nu nog goedkoper)
En met de langere primaire pijpen ook meer geschikt voor 2,2 NA gebruik.

Geplaatst: 09 sep 2009 19:33
door Spider
en je moet nog wat rekenen voor het passend maken van de Piper,
was een redelijke bitch begreep ik om hem zonder lekken erop te hebben.
dat 'geluid' hoorde ik ook hier op het forum.
Maar ik had hem gekocht in de package deal rond januari en was toen beduidend goedkoper.
Geplaatst: 09 sep 2009 19:37
door Smiley
Waar staan de prijzen en uitleg van zo'n tullett?
Geplaatst: 09 sep 2009 19:55
door Exmantaa
Zie het 19 pagina's topic 1 regel onder jouw posting hier...

Geplaatst: 09 sep 2009 20:23
door Smiley
Daar moet weer flink in gefilterd worden voor info.
Dus een tullett 4-1 voor een NA met een janspeed sportcat, en een janspeed einddemper is gewoon een kwestie van (laten) schroeven?
Al die dingen over lambda sondes etc uit dat toppic kan ik gewoon negeren? Hij past gewoon, net als de piper?
Ook na 19 pagina's is me nog steeds niet duidelijk hoe ik die chris moet contacteren....
Geplaatst: 09 sep 2009 21:53
door allen
Ik weet niet hoe het met de andere spruitstukken zit van de Speedster. Daarvoor had ik hem net ff te kort. Maar eh... Als ik die foto zie, lijken ze me niet van gelijke lengte. Volgens mij is er dus niets aan berekend.
Geplaatst: 10 sep 2009 11:11
door Dominique
Smiley schreef:Ook na 19 pagina's is me nog steeds niet duidelijk hoe ik die chris moet contacteren....
google eens op "chris tullett"
http://www.christullettexhausts.com/index.html
Bellen gaat prima, je zal Andy Tullett aan de lijn krijgen.
E-mails worden zeer vlot beantwoord.