Is dat morgen , die slipcursus. is toch in Lelystad hé

Maik schreef:Het begint om 9.15, dus je moet wel opschieten!![]()
Het was een mooie dag, volgens Sandra is mijn nek lekker rood geworden.
We waren met 8 man, 2 speedsters (ik en Stephan dus), 5 seats en 1 skoda. De skoda kwam bij een oefening ongelukkig met de neus in een aarden dijkje terecht en had schade aan de bumper en later bleek ook aan de radiateur, erg jammer, de auto was bijna splinternieuw.
Weer flink wat oefeningen gedaan, van de verplichte onderdelen zoals remproeven, uitwijken en bermproef, tot de nieuwe driftrotonde proberen (deze is 2x zo breed als de vorige en een grotere uitloop in de binnenbocht).
Ook wat lekker kunnen "raggen" met een bmw 325 (E30), waar nog maar de helft van de peekaas inzaten schat ik in![]()
Volgende keer ga ik niet meer een opvolger doen van deze rijvaardigheidstraining, ik heb dit nu wel een beetje gezien (maar het blijft nuttig). Ik wil nu echt meer naar circuittraining toe.
Groeten,
M.