Mijn koplamp was doorgescheurd en zoals bij de meeste de stelschroeven afgebroken, ik vind beide dingen raar omdat ik heel goed weet hoe ik ze moet behandelen.
Maat blijkbaar door de ouderdom wordt het plastic heel broos.
Er zijn verschillende personen die 3d geprinte houders voor de stelschroeven verkopen. Ik heb gekozen voor de gele topjes.
Erg netjes gedaan gertje. Heb je de lens inmiddels ook al gelijmd? Welke lijm heb je gebruikt voor het kunststof?
Ik probeer tegenwoordig steeds vaker te lassen met een soldeerbout. De meeste kunststoffen laten zich weer prima aan elkaar smelten.
HG powergleu, geweldig materiaal. Wegens ander werk en geen tijd ligt hij er nog steeds zo bij. Voor de lens gebruik ik normaal de kit van eliseshop met nog een extra rand siliconen voor hem waterdicht te maken. Maar moet ik mijn bak gaan zoeken welke dit juist was.