Nelson87 schreef: 30 okt 2022 21:28
Hitte schild met hitte bestendige lak ( zolang dat goed gaat).
Gaat wel goed. Buitenkant van het hittschild wordt niet enorm heet, zodat ook zilveren HT verf het wel goed uit houdt.
Heb je trouwens de EGR klep nog van een 'nep' pakking voorzien met maar 1 opening waardoor deze feitelijk niet meer werkt?
Scheelt altijd enorm in de vervuiling van het inlaatspruitstuk als er geen laag roet en vuil in komt.. Motormanagement heeft dat toch niet door, dus die is gewoon blij
Heb je trouwens de EGR klep nog van een 'nep' pakking voorzien met maar 1 opening waardoor deze feitelijk niet meer werkt?
Scheelt altijd enorm in de vervuiling van het inlaatspruitstuk als er geen laag roet en vuil in komt.. Motormanagement heeft dat toch niet door, dus die is gewoon blij
Bye, Arno.
[/quote]
Nee nog niet gedaan, hoe moet je dat doen?
Wou hem donderdag weer inbouwen, dus eventueel vanavond of morgen avond heb ik nog tijd.
Nelson87 schreef: 30 okt 2022 7:22
Afgelopen 3/4 weken de distributieketting vervangen, druklager, brandstof filter, olie filter, boel schoongemaakt.
Klepdekselpakking, bougies. Kat eruit gehaald.
2 weken geleden nog een zoon erbij gekregen, dus weer slapeloze nachten en aangezien de andere 2 dochters van 3 en 5 ook een beetje aandacht nodig hebben komt er van de speedster wat minder tijd vrij.
Binnen 2 weken blok weer inbouwen, en laten draaien, kijken of alles goed is. Zo ja, dan met de body aan de gang.
Gaaf om te zien dat dit oude beestje zoveel aandacht krijgt, succes!
Aankomende week weer verder met de Speedster, tijdje niets aangedaan ivm andere projecten en omdat m’n broer (autospuiter) geen tijd had. Ondertussen heeft hij 2 weken geleden een aantal delen meegenomen naar z’n werk, sommige delen staan al in de primer.
Het blok moet er weer uit, motor loopt goed, alleen lekt de hulpkoppeling cilinder (waarschijnlijk) olie, want heb druppels tussen de bak en het blok.
Als ik er een paar dagen overheen laat gaan en de druppels weg haal is het over, trap in de koppeling (keer of 10 in) heb ik de volgende dag weer druppels tussen de bak en het blok.
Of dat verbindingsstukje (plastic gedeelde waar dat blokje op komt met veer en ontluchtingsnippel) lekt of toch de hulp koppeling cilinder.
Heb de komende 2 weken vrij, en neem het hijsframe weer mee van m’n werk.
Over de kleur ben ik nog niet helemaal uit, zal zelf aan rood/oranje te denken, of lichtblauw…
Hier een update van mijn Speedster project.
Afgelopen week is een deel gespoten, en gisteren het overige. Morgen 4 oktober haal ik de auto en de delen op, dan moet het gaas nog ff opnieuw gespoten worden en kan alles weer worden opgebouwd.
Stoelen laat ik tzt nog bekleden, incl een deel van de deurpanelen.
Vandaag de zwarte Speedster ff binnen gezet, was wel nodig na de vele regenbuien van afgelopen weken. Oranje Speedster bijna af, paar kleine dingen nog en dan apk erop.