Maik schreef:Maar als het op een elise past dan ook op de speedster? Of moeten de "track control arm lengths" bijvoorbeeld dan teveel aangepast worden? Die armen zullen wel verschillen met die van de speedster?
Voor zover ik weet zijn die vrijwel identiek, maar zeker weten doe je dat natuurlijk niet tenzij iemand van een Speedzter/VX de lotus part-number weet te achterhalen (Iets als D111H0009F of een D117Hxxxxx)
Op de S2 Elise zijn ze inderdaad qua maat identiek aan die van de S1 (hoewel dus wel wat ge-update qua uitvoering) ondanks dat die toch ook van elkaar verschillen.
Kan is erg groot dat deze ook zo in de Speedster past.
Oh ja.. Is wel een takke-klus.. Dan weet je het alvast
Stuurhuis uit de auto krijgen vereist erg veel geduld en veel gepruts. Als je de chassis-balk ziet waar het stuurhuis in zit, dan krijg je eigenlijk het idee dat het ding er helemaal niet uit kan. Kan dus wel, maar is allemaal heel erg krap.
Bye, Arno.