Nu blijkt het normaal te zijn dat je om de zoveel rondjes even moet stoppen (dit werd ons toch gemeld tijdens de instructies voor het vrij rijden), maar ik vroeg me af wat je best kan doen om dit te verhelpen. Het duurde toch wel een half uurtje vooraleer ik terug kon rijden, wat ik best wel lang vind

Na hier op het forum wat rond te kijken kon ik nog niet echt een éénduidige oplossing vinden. Dien ik de olie te vervangen (welke?)? Remblokken die minder hitte produceren? Geventileerde remschijven?
Ik had toch graag een tiental rondjes na elkaar kunnen rijden. Als de remmen dan toch te warm worden zou ik ook liever hebben dat ze langzaam "sponzig" worden ipv. het bijna onmiddellijke effect wat ik nu had (wat me nogal gevaarlijk lijkt).